🥰 Цвета е наситен, формата пасва идеално, а дължината им е изключително удобна за ежедневието. Нося chixxie от няколко месеца и винаги издържат по 10 до 18 дни без никакви щети. Радвам се, че ги открих 💖
Ноктите са уникални на външен вид .
Следвах всяка една стъпка залених ги с лепило, защото бях чувала, че с него ноктите ще седят минимум 2 седмици.Само че седяха 3 дена и то с лепене през 2 часа падат постоянно.Не съм доволна и не ги препоръчвам освен ако не иската да седите с тях 1 ден за някое важно събитие ,но парите не си засружават същите като от Shein.
Страхотни са
Макар да отбелязват, че има много видове размери, такъв който да ми пасне нямаше. Лепилото не издържа, 20 минути след поставяне и вече имам 2 паднали нокътя. Според мен цената не си заслужава!
Кога ще заредите този модел искам да си взема и него моля заредете го 🙏
Pink Charming Chixxie - Изкуствени нокти с квадратна форма
Положението е такова, че като си ги сложих и вече не се говори с мен. 😂 Иначе са стабилни и красиви. И да се похваля, че табовете на предишните издържаха над седмица. ✨️✨️✨️
Тези нокти са ми едни от любимите за всички времена! Обикновено не харесвам френски маникюр от каквато и да е разновидност, но този дизайн е страхотен и го харесах в момента, в който го видях. В повечето случаи ноктите ми омръзват на третия-четвъртия ден, но тези ги нося вече седмица и още им се радвам.
Много съм доволна. Ноктите изглеждат изключително красиви и естествени, поставят се лесно и са много удобни. Определено надминаха очакванията ми 💖
В началото много ми харесаха — стояха красиво и изглеждаха наистина добре. За съжаление, въпреки че ги поставих точно според указанията в сайта, още на следващия ден започнаха да падат, и то не само един нокът.
Красив и нежен дизайн, дължината и формата са перфектни. Сложих ги преди седмица с лепилото, не са мръднали. Ще ги нося поне още 10 дни 🥰✨
Паднаха много бързо. Сложих ги както на упътването, използвах лепенки и лепило, но паднаха.
Супер лесно ги сложих. Изглеждат страхотно!
Само показалеца ми се наложи да го изпиля малко понеже със средния ми са един и същи номер 😄
Уникален дизайн и форма. Издържаха 16 дни без никакви щети с лепилото. Премахнах ги лесно със серума.
Стоят просто чудесно и размерите ми пасват добре. Много красив преливащ се цвят от телесно към млечнобяло, ефектът е като омбре.
Идеални са за майки, които нямат време за салони. Супер издържливи 💅🥰
Това определено е любимият ми дизайн! Обожавам ги. Слагат се лесно, изглеждат уникално и издържат дълго.
За пръв път използвам press on нокти и честно не вярвах, че ще изглеждат толкова естествено! Много добро качество, препоръчвам💖
Spring Bloom Chixxie - Изкуствени нокти с бадемова форма