Макар да отбелязват, че има много видове размери, такъв който да ми пасне нямаше. Лепилото не издържа, 20 минути след поставяне и вече имам 2 паднали нокътя. Според мен цената не си заслужава!
Кога ще заредите този модел искам да си взема и него моля заредете го 🙏
Pink Charming Chixxie - Изкуствени нокти с квадратна форма
Положението е такова, че като си ги сложих и вече не се говори с мен. 😂 Иначе са стабилни и красиви. И да се похваля, че табовете на предишните издържаха над седмица. ✨️✨️✨️
Тези нокти са ми едни от любимите за всички времена! Обикновено не харесвам френски маникюр от каквато и да е разновидност, но този дизайн е страхотен и го харесах в момента, в който го видях. В повечето случаи ноктите ми омръзват на третия-четвъртия ден, но тези ги нося вече седмица и още им се радвам.
Много съм доволна. Ноктите изглеждат изключително красиви и естествени, поставят се лесно и са много удобни. Определено надминаха очакванията ми 💖
В началото много ми харесаха — стояха красиво и изглеждаха наистина добре. За съжаление, въпреки че ги поставих точно според указанията в сайта, още на следващия ден започнаха да падат, и то не само един нокът.
Красив и нежен дизайн, дължината и формата са перфектни. Сложих ги преди седмица с лепилото, не са мръднали. Ще ги нося поне още 10 дни 🥰✨
Паднаха много бързо. Сложих ги както на упътването, използвах лепенки и лепило, но паднаха.
Супер лесно ги сложих. Изглеждат страхотно!
Само показалеца ми се наложи да го изпиля малко понеже със средния ми са един и същи номер 😄
Уникален дизайн и форма. Издържаха 16 дни без никакви щети с лепилото. Премахнах ги лесно със серума.
Стоят просто чудесно и размерите ми пасват добре. Много красив преливащ се цвят от телесно към млечнобяло, ефектът е като омбре.
Идеални са за майки, които нямат време за салони. Супер издържливи 💅🥰
Това определено е любимият ми дизайн! Обожавам ги. Слагат се лесно, изглеждат уникално и издържат дълго.
За пръв път използвам press on нокти и честно не вярвах, че ще изглеждат толкова естествено! Много добро качество, препоръчвам💖
Spring Bloom Chixxie - Изкуствени нокти с бадемова форма
Красиви, елегантни, даващи самочувствие на всяка жена.
Страхотен цвят и форма на ноктите. Също и много удобна дължина. Нося ги с удоволствие!
От няколко години използваме нокти от този производител.
Но този комплект има проблем със залепването.
Половината паднаха на втория ден.